Termék jellemzők
Gyártói Kód (Beta)020546011
MéretekBW 2054E/E100
GyártóBeta Worker
KiszerelésDarab
Csomagolási egység1
VTSZ Szám0
Részletes leírás
BW 882P/80 1/4 - 1/4
BW 895 /1 1/4 - 1/4
BW900 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-
11-12-13-14 mm
BW900/20 50 mm
BW900/20L 100 mm
BW900/30 150 mm
BW900/42 110 mm
17-19 mm
BW 96BPC/SC9 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10 mm
BW 1048 250 mm
BW1082BM 160 mm
BW1150BM 180 mm
BW1166BM 160 mm
1201E 3x75 - 5,5x100 - 6,5x150 mm
1202E PH0x60 - PH1x80 -PH2x100 mm
BW 1253 3,5x100 mm
BW 1370 300 g
BW 1692/3 3 m
BW 1770A 9 mm
BW 1770RL 10x
BW 1777BM 190 mm
BW 1725R 150 mm
1/4 - 1/4
BW 861LP 0,5x3-0,6x4,5-0,8x5,5-1,0x5,5-
1,2x6,5-1,6x8 mm