22244-2CS5/VT143 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 220 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 400 mm |
| Szélesség mm | 108 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Mindkét oldalon |
| Tömítés típusa | Kontakt |
|---|---|
| Kenés típusa | Zsír |
| Dinamikus alapterhelés | 1839 kN |
| Statikus alapterhelés | 2360 kN |
| Határfordulatszám | 380 r/min |