| Belső átmérő mm | 140 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 300 mm |
| Szélesség mm | 102 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Mindkét oldalon |
| Tömítés típusa | Kontakt |
|---|---|
| Kenés típusa | Zsír |
| Dinamikus alapterhelés | 1359 kN |
| Statikus alapterhelés | 1560 kN |
| Határfordulatszám | 560 r/min |