22230-2CS5K/VT143 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 150 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 270 mm |
| Szélesség mm | 73 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Mindkét oldalon |
| Tömítés típusa | Kontakt |
| Kenés típusa | Zsír |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 899 kN |
| Statikus alapterhelés | 1080 kN |
| Határfordulatszám | 630 r/min |