22234-2CS5K/VT143 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 170 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 310 mm |
| Szélesség mm | 86 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Mindkét oldalon |
| Tömítés típusa | Kontakt |
| Kenés típusa | Zsír |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 1185 kN |
| Statikus alapterhelés | 1460 kN |
| Határfordulatszám | 500 r/min |