22226 EK/C3 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 130 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 230 mm |
| Szélesség mm | 64 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 758 kN |
| Statikus alapterhelés | 930 kN |
| Határfordulatszám | 3600 r/min |