22248 CCK/C3W33 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 240 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 440 mm |
| Szélesség mm | 120 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 2258 kN |
| Statikus alapterhelés | 3000 kN |
| Határfordulatszám | 1800 r/min |