22207 E Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 35 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 72 mm |
| Szélesség mm | 23 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
|---|---|
| Kenés típusa | Nincs |
| Dinamikus alapterhelés | 88.8 kN |
| Statikus alapterhelés | 85 kN |
| Határfordulatszám | 12000 r/min |