| Belső átmérő mm | 200 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 360 mm |
| Szélesség mm | 98 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
|---|---|
| Kenés típusa | Nincs |
| Dinamikus alapterhelés | 1526 kN |
| Statikus alapterhelés | 1930 kN |
| Határfordulatszám | 2200 r/min |