22328 CC/C3W33 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 140 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 300 mm |
| Szélesség mm | 102 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
|---|---|
| Kenés típusa | Nincs |
| Dinamikus alapterhelés | 1357 kN |
| Statikus alapterhelés | 1560 kN |
| Határfordulatszám | 2200 r/min |