| Belső átmérő mm | 40 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 90 mm |
| Szélesség mm | 33 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
|---|---|
| Kenés típusa | Nincs |
| Dinamikus alapterhelés | 155 kN |
| Statikus alapterhelés | 140 kN |
| Határfordulatszám | 8000 r/min |