22315 EKJA/VA405 Beálló görgőscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 75 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 160 mm |
| Szélesség mm | 55 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 462 kN |
| Statikus alapterhelés | 475 kN |
| Határfordulatszám | 4300 r/min |