C 2207 TN9/C3 CARB toroidgörgős csapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 35 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 72 mm |
| Szélesség mm | 23 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Furat | Hengeres |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
|---|---|
| Kenés típusa | Nincs |
| Dinamikus alapterhelés | 83 kN |
| Statikus alapterhelés | 80 kN |
| Határfordulatszám | 13000 r/min |