C 2316 K/C3 CARB toroidgörgős csapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 80 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 170 mm |
| Szélesség mm | 58 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 510 kN |
| Statikus alapterhelés | 550 kN |
| Határfordulatszám | 4500 r/min |