C 3036 K CARB toroidgörgős csapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 180 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 280 mm |
| Szélesség mm | 74 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 880 kN |
| Statikus alapterhelés | 1340 kN |
| Határfordulatszám | 2600 r/min |