7212 BECBM Ferde hatásvonalú golyóscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 60 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 110 mm |
| Szélesség mm | 22 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
| Anyaga | Csapágyacél |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 61 kN |
| Statikus alapterhelés | 50 kN |
| Határfordulatszám | 9500 r/min |