7310 BEGAP Ferde hatásvonalú golyóscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 50 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 110 mm |
| Szélesség mm | 27 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
| Anyaga | Csapágyacél |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 75 kN |
| Statikus alapterhelés | 51 kN |
| Határfordulatszám | 8000 r/min |