QJ 210 MA Ferde hatásvonalú golyóscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 50 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 90 mm |
| Szélesség mm | 20 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
| Anyaga | Csapágyacél |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 65.5 kN |
| Statikus alapterhelés | 61 kN |
| Határfordulatszám | 13000 r/min |