QJ 217 MA Ferde hatásvonalú golyóscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 85 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 150 mm |
| Szélesség mm | 28 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Tömítés | Nincs |
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
| Anyaga | Csapágyacél |
|---|---|
| Dinamikus alapterhelés | 156 kN |
| Statikus alapterhelés | 173 kN |
| Határfordulatszám | 7500 r/min |