1209 EKTN9/C3 Önbeálló golyóscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 45 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 85 mm |
| Szélesség mm | 19 mm |
| Sorok száma | 0 |
| Furat | Kupos |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Nincs |
|---|---|
| Tömítés típusa | Nem alkalmazható |
| Kenés típusa | Nincs |
| Anyaga | Csapágyacél |