2213 E-2RS1KTN9 Önbeálló golyóscsapágyak Részletes technikai adatokért KATTINTSON IDE!
| Belső átmérő mm | 65 mm |
|---|---|
| Külső átmérő mm | 120 mm |
| Szélesség mm | 31 mm |
| Sorok száma | 0 |
| Furat | Kupos |
| Pontosság | Normal |
| Tömítés | Mindkét oldalon |
|---|---|
| Tömítés típusa | Kontakt |
| Kenés típusa | Zsír |
| Anyaga | Csapágyacél |